Οι Survivors της Ελλάδας αγκαλιά με τον Γιάννη Αντετοκούνμπο
Ο Έλληνας μπασκετμπολίστας φωτογραφήθηκε μαζί με τους παίκτες των «Διάσημων» και η φωτογραφία αυτή ανέβηκε στον λογαριασμό των Μιλγουόκι Μπακς, στο Instagram
Την ευκαιρία να δουν τον «Greek Freak» από κοντά είχαν οι «Διασήμοι» του Survivor. Η «κόκκινη» ομάδα του ριάλιτι επιβίωσης κέρδισε πριν λίγες μέρες το μεγάλο έπαθλο, που τους έστειλε στο Μιλγουόκι, όπου απόλαυσαν στο «Μπράντλεϊ Σέντερ» τη νίκη που σημείωσαν την Παρασκευή 21/4 οι Μπακς επί των Σέλτικς και μείωσαν σε 2-1 στη σειρά των μεταξύ τους παιχνιδιών. Μάλιστα λίγο μετά τον νικηφόρο αγώνα των «ελαφιών», ο Γιάννης Αντετοκούνμπο φωτογραφήθηκε μαζί με τους παίκτες των «Διάσημων» και η φωτογραφία αυτή ανέβηκε στον λογαριασμό των Μιλγουόκι Μπακς, στο Instagram.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!