Ουρές στη ΔΕΘ για μία... σέλφι με τη Σίσσυ Χρηστίδου!
Πλήθος κόσμου στο περίπτερο 12 της Διεθνούς Έκθεσης Θεσσαλονίκης, όπου διοργανώθηκε συνάντηση με τη γνωστή παρουσιάστρια και τους ακολούθους της στα social media
Στο περίπτερο 12 , που είναι αφιερωμένο σε startupers και στην Digital Greece έχει διοργανώσει συνάντηση η Σίσσυ Χρηστίδου με τους ακόλουθους της σε Instagram και Youtube.
Δεκάδες άτομα περιμένουν να την αγκαλιάσουν και να βγουν μια φωτογραφία μαζί της.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.