Φωτογραφίες: Η Μαρία Μενούνος μετά τον γάμο της πήγε για... σουβλάκια στην Καλαμάτα
Η Μαρία Μενούνος μετά το γλέντι και πριν επιστρέψει στη γαμήλια σουίτα αποφάσισε να φάει... σουβλάκια – Παρά την αρχική έκπληξη των παρευρισκομένων, έβγαλαν φωτογραφίες με την νιόπαντρη
Παντρεύτηκε, χόρεψε, το γλέντησε και λίγο πριν πάει στη γαμήλια σουίτα έκανε μια στάση για... σουβλάκια.
Ο λόγος για τη Μαρία Μενούνος, που ο γάμος της στον Άκοβο Αρκαδίας κέντρισε το ενδιαφέρον τόσο των ελληνικών όσο και των αμερικανικών μέσων ενημέρωσης.
Σύμφωνα με το tharrosnews.gr που δημοσίευσε και τις σχετικές φωτογραφίες, η Μαρία Μενούνος πριν επιστρέψει στο ξενοδοχείο, μετά τις 3 το πρωί, αποφάσισε να σταματήσει σε μαγαζί της Καλαμάτας για πίτες και σουβλάκια.
Οι παρευρισκόμενοι στην αρχή αντιμετώπισαν με απορία το θέαμα, ωστόσο στη συνέχεια μάλλον το διασκέδασαν καθώς η νύφη δέχθηκε να βγάλει φωτογραφίες με όσους το ζήτησαν.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!