Η συγκινητική αφιέρωση του Ηλία Βρεττού στον Παντελή Παντελίδη
Το τραγούδι που ερμήνευσε για τον αδικοχαμένο καλλιτέχνη
Ένας από τους καλεσμένους στην εκπομπή του Σαββάτου «Στην υγειά μας ρε παιδιά», ήταν και ο Ηλίας Βρεττός. Όταν κάποια στιγμή του δόθηκε το μικρόφωνο από τον Σπύρο Παπαδόπουλο, ο δημοφιλής τραγουδιστής θέλησε να κάνει μία αφιέρωση στον Παντελή Παντελίδη.
Λίγο πριν ερμηνεύσει το κομμάτι του αδικοχαμένου καλλιτέχνη, είπε πως νιώθει μία ιδιαίτερη σύνδεση μαζί του, καθώς είχε και εκείνος ένα σοβαρό τροχαίο ατύχημα, που παραλίγο να στοιχίσει και σε εκείνον τη ζωή.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!