Όταν η Μαντόνα είχε φιλήσει με πάθος στο στόμα τον Λουκ Πέρι
Αυτό το φιλί δεκαετίες πριν έμεινε στην ιστορία και έγινε «viral» σε μία εποχή που δεν υπήρχαν ακόμη social media
Ήταν το μακρινό 1992 όταν η Μαντόνακαι ο Λουκ Πέρισυναντήθηκαν επί σκηνής και έγινε χαμός. Εκείνος ήταν γνωστός σε όλο τον πλανήτη από τα «Χτυποκάρδια στο Μπέβερλι Χιλς» και εκείνη είχε προλάβει ήδη να ανέβει στο «θρόνο» της «βασίλισσας της ποπ» μετρώντας μόλις λίγα χρόνια καριέρας.
Οι δυο τους είχαν συναντηθεί σε μία εκδήλωση βραβείων του αμερικανικού ιδρύματος έρευνας κατά του AIDS. Είμαστε στην εποχή που το στίγμα του AIDS είναι ακόμη τεράστιο, καθώς θεωρούταν η «μάστιγα του αιώνα» και μία σύγχρονη «πανούκλα». Τόσο η τραγουδίστρια όσο και ο ηθοποιός ήταν από τότε ένθερμοι υποστηρικτές της LGBTQ κοινότητας που είχε στιγματιστεί ανεπανόρθωτα από τον φονικό ιό.
Όταν λοιπόν ο Λουκ Πέρι κλήθηκε να της δώσει το «βραβείο θάρρους» για τη συνεισφορά της στην καταπολέμηση του AIDS, η Μαντόνα δεν έχασε την ευκαιρία, τον άρπαξε και τον φίλησε με πάθος στο στόμα.
Το παθιασμένο εκείνο φιλί είχε κάνει πάταγο στα μέσα ενημέρωσης και είχε γίνει «viral» σε μία εποχή που δεν υπήρχαν ακόμη social media. Τότε πολλά σκανδαλοθηρικά ταμπλόιτς έκαν λόγο για ένα ειδύλλιο το οποίο όμως δεν επιβεβαιώθηκε ποτέ.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!