Όλα άρχισαν πριν από οκτώ μήνες, όταν ο τραγουδιστής έβγαλε ένα σπυράκι στο πόδι του
Ο γνωστός τραγουδιστής Σπύρος Σπυράκος, αντιμετωπίζει έα σοβαρό πρόβλημα με την υγεία του, σύμφωνα με δημοσίευμα εφημερίδας. Όλα άρχισαν πριν από οκτώ μήνες, όταν ο τραγουδιστής έβγαλε ένα σπυράκι στο πόδι του, που διαρκώς μεγάλωνε. Έτσι, επισκέφτηκε γιατρό, ο οποίος τον καθησύχασε. Όμως, ο καιρός περνούσε και το σπυράκι συνέχιζε να τον ενοχλεί και να μεγαλώνει. Ο τραγουδιστής σε μία εκδήλωση, μίλησε με έναν γιατρό για το πρόβλημά του και του συνέστησε να κάνει εξετάσεις.
Οι συγκεκριμένες εξετάσεις έγιναν και έπρεπε να υποβληθεί σε επέμβαση προκειμένου να αφαιρεθεί το σπυράκι από το πόδι του καλλιτέχνη και το δείγμα εστάλη για βιοψία. Σύμφωνα με το δημοσίευμα της εφημερίδας Espresso, τα αποτελέσματα έδειξαν κακοήθεια και οι γιατροί τον ενημέρωσαν πως είχαν επηρεαστεί και κάποιοι αδένες του ποδιού του. Ο Σπύρος Σπυράκος άρχισε θεραπεία, την οποία συνεχίζει έως σήμερα και τα αποτελέσματα δείχνουν πως ο τραγουδιστής έχει ξεπεράσει τον κίνδυνο και σε λίγο καιρό το πρόβλημα θα αποτελεί παρελθόν.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!