Η Δέσποινα Βανδή είπε το «ναι» στον Σπύρο Παπαδόπουλο
Η τραγουδίστρια θα είναι η επίτιμη καλεσμένη του «Στην Υγειά Μας» το ερχόμενο Σάββατο
Από την εκπομπή του έχουν περάσει σχεδόν όλα τα μεγάλα ονόματα του ελληνικού πενταγράμμου. Ο λόγος για τον Σπύρο Παπαδόπουλοκαι το «Στην Υγειά Μας». Μέχρι στιγμής όμως δεν είχαμε τη Δέσποινα Βανδή.Η τραγουδίστρια κάνει σπάνια τηλεοπτικές εμφανίσεις και αυτός είναι ίσως και ο λόγος που δεν είχε εμφανιστεί στη δημοφιλή εκπομπή.
Ο παρουσιαστής την έπεισε να εμφανιστεί καθώς όπως έχει γίνει γνωστό οι δυο τους αναμένεται να πρωταγωνιστήσουν μαζί φέτος το καλοκαίρι στο μιούζικαλ «Το δικό μας σινεμά» των Θανάση Παπαθανασίου και Μιχάλη Ρέππα, το οποίο θα παρουσιαστεί στο θερινό θέατρο «Άλσος» στο Πεδίο του Άρεως.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.