Σοφία Μαριόλα: Η πιο ευτυχισμένη μέρα της ζωής μου
«Το ζήσαμε και δεν μας το παίρνει κάνεις εύχομαι να συμβεί σε όλους τους ανθρώπους γιατί ο έρωτας τα κάνει όλα ένα», έγραψε στο μήνυμά της η σύζυγος του Στράτου Τζωρτζόγλου
O Στράτος Τζώρτζογλουκαι η Σοφία Μαριόλα βιώνουν την απόλυτη ευτυχία και ο έρωτάς τους επισφραγίστηκε με το γάμο του το περασμένο Σάββατο στην Κρήτη. Η ευτυχισμένη νύφη δημοσίευσε φωτογραφίες στον προσωπικό της λογαριασμό στο Ιnstagram και σε μια από αυτές έγραψε στη λεζάντα: «Η πιο ευτυχισμένη μέρα της ζωής μου!!!! Το ζήσαμε και δεν μας το παίρνει κάνεις εύχομαι να συμβεί σε όλους τους ανθρώπους γιατί ο έρωτας τα κάνει όλα ΕΝΑ».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.