Σε «διαγωνισμό» τσιφτετελιού εξελίχθηκε το «Στην Υγειά μας»
Η πρώην Survivor, Ελισάβετ Δοβλιατίδου, «διαγωνίστηκε» με το μοντέλο Χριστιάνα Μούσση
Σε έναν άτυπο διαγωνισμό τσιφτετελιού εξελίχθηκε η εκπομπή «Στην Υγειά μας» το βράδυ του Σαββάτου.
Πρώτη «συμμετέχουσα» η πρώην παίχτρια του Survivor Ελισάβετ Δοβλιατίδου.
Με προτροπή της Σάσα Σταμάτη η πρώην Survivor, η οποία είχε φροντίσει να φορέσει ένα αρκετά σέξι φόρεμα, άρχισε να λικνίζεται στους ρυθμούς του τραγουδιού «Γλυκέ μου τύραννε».
Η βαθμολογία που πήρε μετά την εμφάνισή της ήταν, πάντως, άριστα 10 από τα μέλη της «κριτικής επιτροπής».
Κλείσιμο
Η δεύτερη «διαγωνιζόμενη» ήταν το μοντέλο Χριστιάνα Μούσση το οποίο επέλεξε να λάβει μέρος στον «διαγωνισμό» με το τραγούδι «Αραπίνες» του Βασίλη Τσιτσάνη.
Το μοντέλο μπορεί να μην «βαθμολογήθηκε» αλλά το χειροκρότημα έδειξε ότι το αποτέλεσμα ικανοποίησε τους παριστάμενους.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.