Τη θρυλική Μαίρη Λίντα επισκέφτηκε στο Γηροκομείο ο Μανώλης Κεφαλογιαννης
Η Μαίρη Λίντα, ήταν ιδιαίτερα χαρούμενη καθώς γνωρίζει την οικογένεια Κεφαλογιάννη από το παρελθόν
Ο ευρωβουλευτής, Μανώλης Κεφαλογιάννης, γνωστός για την κοινωνική του ευαισθησία αλλά και για την αγάπη του στην τέχνη, σε ένα ταξίδι αστραπή μεταξύ Βρυξελών και Κρήτης επισκέφτηκε την μεγάλη ερμηνεύτρια στο Γηροκομείο Αθηνών προσφέροντας της μια τεράστια ανθοδέσμη και πολλά χαμόγελα.
Η Μαίρη Λίντα, ήταν ιδιαίτερα χαρούμενη καθώς γνωρίζει την οικογένεια από το παρελθόν και με ιδιαίτερη διάθεση συνομίλησε μαζί του και μάλιστα στο φουαγιέ του γηροκομείου τραγούδησε στο πιάνο με την συνοδεία της Τατιάνα Παπαγεωργίου της γνωστή πιανίστας η οποία είχε διοργανώσει πρόσφατα την μεγάλη συναυλία για την Μαίρη Λίντα στο Παλλάς.
Σε πολύ ωραίο κλίμα μίλησαν για τα σχεδία της στο μέλλον καθώς η υγεία της έχει βελτιωθεί πάρα πολύ και αναμένεται να επιστρέψει σπίτι της και να την δούμε σύντομα στην σκηνή με την Τατιάνα Παπαγεωργίου, ο Μανώλης Κεφαλογιαννης μάλιστα δεσμεύτηκε ότι για την προσφορά της σπουδαίας Μαίρη Λίντα στην ιστορία της Ελληνικής μουσικής θα διοργανώσει μια ειδική βραδιά στις Βρυξέλες.
Μαίρη Λίντα, Μανώλης Κεφαλογιάννης
Με τη φωτογραφία της Μαίρης Λίντα μαζί με τη Μαρία Κάλλας και την Γκρέης Κέλλυ
Mε την παραγωγό Ελισάβετ Παπαγεωργίου
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.