H συγκίνηση του Πέτρου Φιλιππίδη για τον κόσμο που δεν έφυγε στη βροχή
Ο ηθοποιός ανέβασε ένα πολύ συγκινητικό βίντεο με τον κόσμο να χειροκροτεί κρατώντας ομπρέλες μέσα στη βροχή στην παράσταση «Ο Κατά Φαντασίαν Ασθενής»
Μια πολύ δυνατή στιγμή έζησε χθες στην Άρτα ο Πέτρος Φιλιππίδης και οι ηθοποιοί της παράστασης «Ο κατά φαντασίαν ασθενής» την οποία θέλησε να μοιραστεί με τους διαδικτυακούς της φίλους. Πιο συγκεκριμένα ο θίασος είχε χθες παράσταση στην Άρτα και παρά την κακοκαιρία και την έντονη βροχή οι θεατές απτόητοι έμειναν για να παρακολουθήσει το έργο!
Ο ηθοποιός ανέβασε ένα πολύ συγκινητικό βίντεο με τον κόσμο να χειροκροτεί κρατώντας ομπρέλες μέσα στη βροχή: «Αυτό που γίνεται φέτος δεν έχει προηγούμενο! «ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ, ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ»!!!! Ο Κατά Φαντασίαν Ασθενής!!!περιοδεία '19» έγραψε κάτω από το βίντεο.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.