Η «Θεοπούλα» και ο Γιώργος Καπουτζίδης κάτι ετοιμάζουν
Ο ηθοποιός το ανακοίνωσε μέσα από το Instagram του χωρίς να δώσει περισσότερες λεπτομέρειες
Η Έφη Παπαθεοδώρου ερμήνευε το ρόλο της Θεοπούλας στο «Παρά Πέντε» και οι ατάκες της μέχρι και σήμερα έχουν μείνει βαθιά χαραγμένες στη μνήμη των τηλεθεατών. Σύμφωνα με τα όσα ανακοίνωσε ο Γιώργος Καπουτζίδης μέσα από το λογαριασμό του στο Instagram οι δυο τους πρόκειται να συναντηθούν και πάλι επαγγελματικά.
«Ξανά μαζί με την κυρία Έφη! Γελάσαμε, θυμηθήκαμε, περάσαμε όμορφα και κάτι ετοιμάζουμε παρέα! Θα δείτε!», έγραψε χαρακτηριστικά ο ηθοποιός και σεναριογράφος, χωρίς να ξεκαθαρίζει αν πρόκειται για κάποια νέα τηλεοπτική σειρά ή κάτι άλλο…
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.