Η ηθοποιός συνδυάζει δουλειά και παίρνει μικρές δόσεις από διακοπές
Η Δανάη Μπάρκατο φετινό καλοκαίρι βρίσκεται σε καλοκαιρινή περιοδεία με την θεατρική παράσταση «Μαρία Πενταγιώτισσα» και παράλληλα όποτε βρει την ευκαιρία παίρνει και μικρές από διακοπές.
Η κόρη της Βίκυς Σταυροπούλου είναι ιδιαίτερα δραστήρια στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram και συχνά ανεβάζει στιγμιότυπα από την καθημερινότητά της. Σε έναν από τους σταθμούς της περιοδείας της, συγκεκριμένα στη Λευκάδα, ξέκλεψε λίγο χρόνο και απόλαυσε τις βουτιές της στην πισίνα.
Η Δανάη Μπάρκα ανέβασε μια φωτογραφία από την πισίνα του ξενοδοχείου όπου βρέθηκε. «Βουτιά,ξεκούραση και φύγαμε για Λευκάδα!!!», έγραψε στη λεζάντα και τα σχόλια και τα likes «έπεσαν» βροχή!
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.