Ίαν Ζίερινγκ: Ο «Στιβ» του Μπέβερλι Χιλς απάντησε σε μήνυμα του σεφ Βασίλη Καλλίδη
Η δύναμη της τεχνολογίας είναι γεγονός...
Το Μπέβερλι Χιλς τη δεκαετία του '90 ήταν μια από τις πιο αγαπημένες σειρές της τηλεόρασης σε παγκόσμιο επίπεδο. Η Μπρέντα, ο Μπράντον, η Κέλι, ο Ντίλαν και οι υπόλοιποι της παρέας ήταν οι σταρ της εποχής, και κάθε επεισόδιο της σειράς σημείωνε ρεκόρ τηλεθέασης.
Η ανακοίνωση των παραγωγών ότι η δημοφιλής σειρά επιστρέφει με νέα επεισόδια γέμισε με μεγάλη χαρά τους φανς. Ανάμεσά τους και ο γνωστός τηλεοπτικός σεφ Βασίλης Καλλίδης ο οποίος έστειλε μήνυμα στον Ιαν Ζίερινγκ ο οποίος υποδύονταν τον Στιβ και εκείνος του απάντησε.
Πιο συγκεκριμένα ο Βασίλης Καλλίδης ανέφερε στον ηθοποιό πως μια ολόκληρη γενιά ανυπομονεί για τα καινούρια επεισόδια, ανάμεσα σε αυτούς και ο ίδιος, ευχήθηκε καλή επιτυχία και εξέφρασε τη χαρά του που επιστρέφει η σειρά στις οθόνες μας.
Από την πλευρά του ο Ίαν Ζίερινγκ τον ευχαρίστησε γεγονός που αποδεικνύει ότι διαβάζει τα μηνύματα και ανθρώπων που δεν γνωρίζει.
Κλείσιμο
Υπενθυμίζουμε ότι η σειρά επιστρέφει στις οθόνες μας και οι απανταχού θαυμαστές της ετοιμάζονται για την πρεμιέρα της στις 7 Αυγούστου ενώ μεγάλη απώλεια για τη σειρά θα είναι η απουσία του Λουκ Πέρι ο οποίος μόλις στα 52 του χρόνια έφυγε από τη ζωή.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town