Έγινε γνωστός από το «Ραντεβού στα Τυφλά», όταν το παρουσίαζε ο Μάρκος Σεφερλής
Ο «αγάπη μόνο», κατά κόσμον Αναστάσιος Ποτσέπης του Νικολάου και της Ελένης, είναι ένας από τους επιτυχόντες του διαγωνισμού για την πρόσληψη 1.500 Ειδικών Φρουρών στην Ελληνική Αστυνομία.
Ο ίδιος έγινε γνωστός από το «Ραντεβού στα Τυφλά», όταν το παρουσίαζε ο Μάρκος Σεφερλής.
Ο «αγάπη μόνο», κατά κόσμον Αναστάσιος Ποτσέπης του Νικολάου και της Ελένης, όχι μόνο είναι ένας από τους επιτυχόντες του διαγωνισμού για την πρόσληψη 1.500 Ειδικών Φρουρών στην ΕΛ.ΑΣ., αλλά έχει και πολύ υψηλή βαθμολογία όντας ένας από 100 πρώτους. Αυτό προκύπτει από την ανάρτηση των αποτελεσμάτων του διαγωνισμού στην επίσημη ιστοσελίδα της ΕΛ.ΑΣ., με τον Τάσο Ποτσέπη να κάνει το πρώτο βήμα για να ενταχθεί στο Σώμα. Σημαντικό ρόλο έπαιξε το γεγονός ότι υπηρέτησε στις Ειδικές Δυνάμεις και μάλιστα ως Πενταετούς Υποχρέωσης.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!