Δανάη Στράτου: Είμαι τυχερή που γνώρισα και ερωτεύτηκα τον Γιάνη
«Θεωρώ εξωφρενική την επίθεση που γίνεται στον Κώστα Γαβρά για την ταινία του “Adults in the room», είπε η Δανάη Στράτου
Μια άκρως αποκαλυπτική συνέντευξη παραχώρησε, η Δανάη Στράτου, στην πρεμιέρα της εκπομπής της Σίσσυς Χρηστίδου. Η ίδια μίλησε για το σύζυγό της Γιάνη Βαρουφάκη, για την επίθεση που δέχεται η ταινία του Κώστα Γαβρά αλλά και για το νυφικό της και το κόκκινο χαλί...
«Το Desert Earth είναι ένα μεγάλο έργο τέχνης που φαίνεται από το διάστημα. Το νυφικό μου το σχεδίασα μόνη μου γιατί ήθελα να έχει σαν σύμβολο την σπείρα.
Στο κόκκινο χαλί φόρεσα το φόρεμα που είχα σχεδιάσει για τον γάμο μου, σε μπλε χρώμα. Το κόκκινο χαλί δεν είναι τόσο γκλαμ όσο φαίνεται!
Θεωρώ εξωφρενική την επίθεση που γίνεται στον Κώστα Γαβρά για την ταινία του “Adults in the room”! Η ταινία είναι απαραίτητη για του Έλληνες και τους Ευρωπαίους!
Κλείσιμο
Είμαι τυχερή που γνώρισα και ερωτεύτηκα τον Γιάνη. Στον Γιάνη με εκνευρίζει που ξέρει τα πάντα και συνήθως έχει δίκιο!», είπε μεταξύ άλλων η Δανάη Στράτου.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town