![Έφτιαξε Instagram η Τζένιφερ Άνιστον: Δείτε με ποια φωτό έκανε 1.000.000 «like» σε μία ώρα!](https://i1.prth.gr/images/360x203/files/2019-10-15/friends233.jpg)
![Σας λείπει σίδηρος; Τρεις λόγοι που εμποδίζουν την απορρόφησή του και προκαλούν αναιμία](https://i1.prth.gr/images/488x275/files/2024-07-18/woman_meat_iStock-534471157__1_.jpg)
Ο Ματ λε Μπλανκ είχε ανεβάσει μία φωτογραφία από τα «Φιλαράκια» κάνοντας ταγκ όλους τους ηθοποιούς και η Τζένιφερ Άνιστον του έγραψε σε σχόλιο «τώρα ποια δεν θα χρειάζεται να με γράφεις με #», εννοώντας ότι αφού τόσο καιρό δεν είχε λογαριασμό έγραφαν το όνομά της ως χασταγκ.
Τέλος, η αγαπημένη της φίλη Κόρτνεϊ Κοξ ανέβασε μία φωτογραφία της με την Τζένιφερ Άνιστον, γράφοντας στη λεζάντα παραφρασμένη τη φράση που της είχε πει ως Μόνικα στο πρώτο επεισόδιο της σειράς: «Hi Jen! Welcome to the social media world...it sucks. You’re gonna love it!» (μτφ. Γεια σου Τζεν! Καλωσήρθες στον κόσμο των κοινωνικών δικτύων... Είναι χάλια. Θα το λατρέψεις».
Η Τζένιφερ Άνιστον έβαλε τη φωτογραφία στα stories της, γράφοντας «Σ'αγαπώ».
Δείτε τη σκηνή της ατάκας: