Ένας χρόνος έχει περάσει από την ημέρα που η αδερφή της Καίτης Φίνου, Μαίρη, έφυγε ξαφνικά από τη ζωή ύστερα από ανακοπή καρδιάς. Ο χρόνος που έχει περάσει δεν είναι ικανός για να γιατρέψει τις ανοιχτές πληγές της ηθοποιού η οποία την θυμάται με μια συγκινητική ανάρτηση στο Facebook.
«Ένας χρόνος πέρασε… Μαίρη μου……Δεν το έχω συνειδητοποιήσει…..Δεν το πιστεύω….Δεν το πιστεύω…..Δεν θα το πιστέψω μέχρι την στιγμή που θα θελήσει ο Θεός να έρθω εγώ να σε βρώ… Στην καρδιά μου,στην ζωή μου,στο μυαλό μου ότι κάνω, όπου βρίσκομαι, είτε κλαίω,είτε γελάω δεν υπάρχει στιγμή που να μην έρθεις στο μυαλό μου και πάντα μα πάντα μας φαντάζομαι παιδιά…Τότε που δεν υποψιαζόμαστε πως θα άλλαζε σε μια νύχτα όλων μας η ζωή…………», έγραψε συγκεκριμένα η Καίτη Φίνου.
Ένας χρόνος πέρασε.....
Μαίρη μου......Δεν το έχω συνειδητοποιήσει.....Δεν το πιστεύω....Δεν το πιστεύω.....Δεν θα το...
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.