Ο Ευθύμης Ζησάκης έδιωξε τους «δαίμονες» και θα έπινε καφέ με τον Κώστα Σπυρόπουλο
«Έβγαιναν και έλεγαν διάφορα για μένα. Είχα κάποια κεκτημένα και τα έχασα αλλά ίσως έπρεπε», είπε ο ηθοποιός.
Ποιος δεν θυμάται τον κακό χαμό που έγινε πέρσι με τον Ευθύμη Ζησάκη, τον Κώστα Σπυρόπουλο και τους συντελεστές της παράστασης «Τοκ Τοκ» στην οποία ο ηθοποιός δεν εμφανίστηκε ποτέ. Μήνες μετά ο Ευθύμης Ζησάκης και με αφορμή την παράσταση στην οποία συμμετέχει αυτή την περίοδο μίλησε για τις δυσκολίες της περσινής περιόδου αλλά και τη διαπροσωπική τριβή, που όπως λέει ουδέποτε υπήρξε, με τον Κώστα Σπυρόπουλο.
«Δεν ονομάζω τίποτα δύσκολο. Τα πάντα ίσως ήταν ένα μήνυμα για να πας παρακάτω» ανέφερε χαρακτηριστικά ο Ευθύμης Ζησάκης. «Δεν έχω καθόλου πικρία για όσα γράφτηκαν και ειπώθηκαν. Τους ευχαριστώ, ευγνωμοσύνη απόλυτη. Χωρίς αυτά δεν θα ήμουν εδώ τώρα».
Όσον αφορά την αποχώρηση από την παράσταση του Κώστα Σπυρόπουλου, που είχε συζητηθεί εντόνως, σχολίασε: «Θα μπορούσα να μιλήσω και να πιω καφέ με τον Κώστα Σπυρόπουλο τώρα. Δεν υπήρξε καμία διαπροσωπική τριβή».
«Πέρσι ήταν μπερδεμένο το κεφάλι μου χωρίς να ξέρω ίσως τους στόχους μου. Αυτή τη στιγμή οι δαίμονές μου δεν είναι απλά σε κουτί, δεν μπορούν με τόσο φως να υπάρχουν γύρω μου» παραδέχθηκε με ειλικρίνεια.
Κλείσιμο
«Έβγαιναν και έλεγαν διάφορα για μένα. Είχα κάποια κεκτημένα και τα έχασα αλλά ίσως έπρεπε» πρόσθεσε ο ηθοποιός. «Η περσινή χρονιά ήταν χρήσιμη για μένα οπότε οποιαδήποτε έχει οποιαδήποτε γνώμη για μένα…υπέροχα», κατέληξε με χαμόγελο ο Ευθύμης Ζησάκης.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town