Σμαράγδα Καρύδη: Ο σκύλος μου ο Γιάννης έχει δικό του Instagram
H ηθοποιός μίλησε για το σκηνοθετικό της ντεμπούτο στο θέατρο
Η Σμαράγδα Καρύδη μίλησε στην εκπομπή στην «Φωλιά των Κου Κου» με αφορμή την παράσταση «Του Κουτρούλη ο γάμος» την οποία σκηνοθετεί στο θέατρο Βασιλάκου. Η δημοφιλής ηθοποιός αποκάλυψε, μέσα σε όλα, πως έχει ακόμα στην ντουλάπα της την περούκα της «Ντάλιας» από το σίριαλ «Στο παρά πέντε».
«Θα έπρεπε να έχω κλωνοποιηθεί από χρόνια. Τις φορές που έπαιζα δε σίριαλ και το βράδυ στο θέατρο ήταν πιο δύσκολα τα πράγματα γιατί δεν είχα προσωπική ζωή», παραδέχθηκε η Σμαράγδα Καρύδη.
Όσον αφορά μια πιθανή συμπαρουσίαση με τον αγαπημένο της Θοδωρή Αθερίδη, η ηθοποιός σχολίασε: «Δεν μας έχει προταθεί ποτέ να παρουσιάσουμε κάτι μαζί, δεν το θυμάμαι αν μας έχουν πει και δεν το έχουμε σκεφτεί καθόλου. Δεν το ξέρω αν ήταν κάτι που μας ταίριαζε».
«Ο σκύλος μου ο Γιάννης είναι ένας πασίγνωστος σκύλος, πολύ όμορφος, με δικό του λογαριασμό στο Instagram, followers και έχει star quality! Δεν τον ζηλεύω, τον αγαπώ» πρόσθεσε η Σμαράγδα Καρύδη.
Κλείσιμο
«Από την Ντάλια έχω κρατήσει τα μαλλιά της. Έχω την περούκα της σε ένα κουτί. Σαν κειμήλιο. Την κοιτάω καμιά φορά να δω μη μου την έφαγε ο σκόρος», κατέληξε η ηθοποιός.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.