Ο ΑΝΤ1 γεμίζει με εορταστικές χιονόμπαλες τα social media
Οι παρουσιαστές του καναλιού αποτυπώνονται σε animated φιγούρες
Ο ΑΝΤ1 υποδέχεται την εορταστική περίοδο με μια δημιουργική καμπάνια στα κοινωνικά του δίκτυα. Πρόσωπα του σταθμού αλλάζουν περιβάλλον και μεταφέρονται από τα τηλεοπτικά στούντιο μέσα σε μια χριστουγεννιάτικη χιονόμπαλα.
Animated χαρακτήρες συνδυάζονται με τα πρόσωπα των παρουσιαστών του σταθμού σε ένα χιονισμένο σκηνικό και πρωταγωνιστούν στο Facebook & το Instagram, μοιράζοντας ευχές.
Η καμπάνια ξεκίνησε με τους: Γιώργο Παπαδάκη, Φαίη Σκορδά, Μαρία Μπεκατώρου, Γρηγόρη Αρναούτογλου, Μαρία Σαράφογλου, Νίκο Ρογκάκο και Παναγιώτη Στάθη και έπεται συνέχεια.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.