Κάτια Ταραμπάνκο: Υποδέχθηκε το 2020 παρέα με τον νέο της σύντροφο, Γιώργο Λάγιο
Η μία από τις δύο νικήτριες του GNTM2 γιόρτασε την Πρωτοχρονιά μαζί με τον 41χρονο επιχειρηματία
Η Κάτια Ταραμπάνκο και ο Γιώργος Λάγιος διασκέδασαν μαζί το βράδυ της Πρωτοχρονιάς στο νυχτερινό κέντρο YTON όπου εμφανίζεται ο Νίκος Βέρτης. Ο επιχειρηματίας Γιώργος Γιγουρτάκης κοινοποίησε μία φωτογρφία με όλη την παρέα στο instagram, όπου μεταξύ άλλων διακρίνονται, εκτός από το ερωτευμένο ζευγάρι, η Βίκυ Κάβουρα και η Σόφη Πασχάλη.
Σε μια ιδιαίτερη εκδήλωση που διοργάνωσε η Κωτσόβολος οι αθλητές από τις δύο αποστολές μίλησαν για τους αγώνες της ζωής τους, δίνοντας έμπνευση, ελπίδα και αισιοδοξία.
Στα 23 της χρόνια η σκοπεύτρια από τα Χανιά αγωνίζεται στους πρώτους Ολυμπιακούς Αγώνες της καριέρας της. Και μπορεί, όπως παραδέχεται να έχει άγχος, αλλά στο τέλος κερδίζει η ακόμα μεγαλύτερη προσμονή της για τη μεγαλύτερη έως σήμερα αθλητική πρόκληση της ζωής της.