Σε μια ιδιαίτερα αποκαλυπτική selfie στον καθρέφτη της
«Έχω 2020 λόγους ν´αγγίξω την καλύτερη και πιο βιώσιμη εκδοχή του εαυτού μου αυτή τη χρονιά! Εσείς;» έγραψε η Αννίτα Ναθαναήλ στην πρώτη της ανάρτηση για τη νέα χρονιά στο instagram, η οποιά κοινοποίησε με αυτοπεποίθηση μια γυμνή selfie της στον καθρέφτη. Η Αννίτα Ναθαναήλ που υποδέχτηκε το 2020 στην Καλιφόρνια, έχει αποκαλύψει σε παλαιότερη συνέντευξή της -τον Απρίλιο του 2015, στο περιοδικό Hello: «Με την ηλικία μου τα έχω βρει, εδώ και πάρα πολύ καιρό. Είμαι συμφιλιωμένη με τον χρόνο, τον Μάιο θα γίνω 47 ετών. Η κομβική στιγμή ήταν στα 42. Τότε αγχώθηκα με την εμφάνισή μου, αλλά το ξεπέρασα. Όσο περνάνε τα χρόνια επενδύω στο πνεύμα μου και λιγότερο στην εμφάνισή μου. δεν μου αρέσουν οι υπερβολές. Καλώς ή κακώς, ο χρόνος περνάει και όσο πιο όμορφα σημάδια μας αφήσει, τόσο το καλύτερο. Οι ρυτίδες και οι ραγάδες μας είναι τα βιώματά μας».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.