Μαριέττα Χρουσαλά & Λέων Πατίτσας: Με χιονοπέδιλα στις Γαλλικές Άλπεις καλωσόρισαν το 2020
Οικογενειακές στιγμές ευτυχίας μοιράστηκαν στο instagram
UPD:
Το ζευγάρι επέλεξε να ταξιδέψει φέτος στις Γαλλικές Άλπεις, στο κοσμοπολίτικο Κουρσεβέλ, για την αλλαγή του χρόνου. Η Μαριέττα Χρουσαλά και ο Λέων Πατίτσας που λατρεύουν το χειμερινό σκι, κοινοποίησαν στο instagram πολλά στιγμιότυπα από τις διακοπές τους, όπου διακρίνονται και τα δύο μεγαλύτερα παιδιά τους, Μάργκω και Σπύρος.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.