Ο τραγουδιστής βρήκε στο αρχείο του ντοκουμέντο από τις πρώτες του εμφανίσεις στη Ρόδο
Μέσω instagram ο Νίνοθέλησε να μοιραστεί ένα παλιότερο δημοσίευμα της εφημερίδας «Η Δράσις» της Ρόδου, όπου σε διαφημιστική καταχώρηση του νυχτερινού κέντρου «Άστρα» φαίνεται να συμμετέχει και ο ίδιος στο σχήμα ως ... Σάκης Ξυπολιτάς. Ο Ροδίτης τραγουδιστής εξηγεί στην ανάρτησή του: «Όπως τότε φαινόταν εξωγήινο το τώρα…και αδιαφορούσαν σχεδόν όλοι γύρω μου που τους έλεγα διάφορα. Μετά απο δύο χρόνια μόνο, είχε αλλάξει για πάντα η Ελληνική Δισκογραφία/Μουσική Βιομηχανία……..
Fame story 1.
Εγώ ειμαι ο Σάκης Ξυπολιτας. Σακελλάριος, Στέφανος, Ξυπολιτάς συγκεκριμένα. ΝX.
Όλα παιζουν. Πρωταγωνιστούν τα απίστευτα. Να στε έτοιμοι πάντα για τα πάντα».
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.