Ο ηθοποιός δείχνει το υπερηχογράφημα του μωρού που περιμένει
Δεν μπορεί να κρύψει τον ενθουσιασμό του αλλά και την ανυπομονησία του από την ώρα που έμαθε πως θα γίνει πατέρας. Ο λόγος για τον Γιώργο Χρανιώτη και την σύζυγό του Γεωργία Αβασκαντήρα που περιμένουν το πρώτο τους παιδί. Ο ηθοποιός δημοσίευσε ένα instastory με το υπερηχογράφημα του μωρού τους.
Την ευχάριστη είδηση έκανε γνωστή ο ίδιος ο ηθοποιός πριν λίγες ημέρες και συγκεκριμένα στις 21 Φεβρουαρίου μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο instagram.
Γενικά πάντως το ζευγάρι προτιμά να κρατά χαμηλούς τόνους αν και γνωρίζει το φύλο του μωρού έχει επιλέξει προς το παρόν να κρατήσει αυτή την πληροφορία μακριά από τη δημοσιότητα.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!