Mε συμπτώματα κορωνοϊού η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου - Περιμένει τα αποτελέσματα του τεστ
Το ανακοίνωσε η ίδια μέσω Instagram
Συμπτώματα που παρομοιάζουν με αυτά του κορωνοϊού παρουσίασε από την περασμένη Πέμπτη η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου και για το λόγο αυτό έκανε το τεστ περιμένοντας πλέον τα αποτελέσματα, όπως έκανε γνωστό η ίδια μέσω Instagram.
«Παιδιά έχετε αρχίσει να μου στέλνετε διάφορα μηνύματα. Η αλήθεια είναι ότι και εγώ από την Πέμπτη παρουσίασα κάποια συμπτώματα (πυρετό, πονόλαιμο , εξάντληση) έμεινα σπίτι τηρώντας όλα τα μέτρα, έκανα το τεστ, και περιμένω τα αποτελέσματα. Δεν ξέρω ακόμα αν είμαι θετική. Παρ΄όλα αυτά παραμένω σπίτι και προστατεύω τους συναθρώπους μας» έγραψε χαρακτηριστικά σε μια από τις φωτογραφίες που ανήρτησε στα stories της.
Κλείσιμο
Σε ένα δεύτερο stories, μάλιστα, ανήρτησε φωτογραφία με ένα θερμόμετρο που έδειχνε θερμοκρασία 37,4 ενώ παρακολουθούσε την πρεμιέρα του Just the 2 of Us στο οποίο νίκησε η Έρρικα Πρεζεράκου.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.