«Μένουμε σπίτι» - ΕΡΤ: Και η Κάτια Δανδουλάκη στέλνει το δικό της μήνυμα
Μαζί με τη τη Γενική Διευθύντρια της Google NA Ευρώπης Πέγκυ Αντωνάκου, η Ελληνίδα πρωταγωνίστρια συμμετέχουν στην επικοινωνιακή εκστρατεία της δημόσιας ραδιοτηλεόρασης με σύνθημα «Μένουμε σπίτι για όσους αγαπάμε»
Με τα μηνύματα της αγαπημένης ηθοποιούΚάτιας Δανδουλάκη και της Γενικής Διευθύντριας της Google NA Ευρώπης Πέγκυς Αντωνάκου ενισχύεται η επικοινωνιακή εκστρατεία της ΕΡΤγια την αντιμετώπιση του κορωνοϊού «Μένουμε σπίτι για όσους αγαπάμε».
Στη θεματική ιστοσελίδα της ΕΡΤ www.ert.gr/menoume-spiti-gia-osous-agapame/ οι επισκέπτες μπορούν να δουν τα μηνύματα γνωστών Ελλήνων, που μας καλούν να μείνουμε σπίτι, προφυλάσσοντας την υγεία μας και την υγεία των αγαπημένων μας προσώπων.
Ήδη στην καμπάνια της ΕΡΤ συμμετέχουν ο Νίκος Δήμου, ο Στέλιος Ρόκκος, ο Αθανάσιος Τσακρής, ο Χρήστος Λούλης, η Άλκηστις Πρωτοψάλτη, ο Θεοδόσης Τάσιος, η Βούλα Πατουλίδου, ο Ιεροκλής Μιχαηλίδης, η Δήμητρα Γαλάνη, ο Γιάννης Στάνκογλου, η Μαρία Ευθυμίου και ο Γιάννης Μπέζος.
Δείτε όλα τα μηνύματα της εκστρατείας στη σχετική playlist του καναλιού της ΕΡΤ στο YouTube.
Όλα όσα πρέπει να κάνουμε για να παραμείνουμε ενυδατωμένοι και ασφαλείς όταν οι θερμοκρασίες είναι ιδιαίτερα αυξημένες – Η σημασία της ποιότητας του νερού.
Η δεύτερη κατά σειρά δράση του φετινού προγράμματος (2024) πραγματοποιήθηκε μεταξύ 21 και 24 Ιουνίου στη Σαντορίνη, συγκεντρώνοντας από ακτές και βυθούς το διόλου ευκαταφρόνητο μέγεθος των 306,5 κιλών απορριμμάτων.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.