Θοδωρής Μαραντίνης & Κωνσταντίνα Κομμάτα: Ζευγάρι στο νέο βίντεο κλιπ των Onirama
«Αχ να σε ξέχναγα» είναι ο τίτλος του καινούργιου single του συγκροτήματος
Οι Onirama μόλις κυκλοφόρησαν το νέο τραγούδι τους «Αχ να σε ξέχναγα» που συνοδεύεται από ένα music video γεμάτο συναισθήματα και τρυφερότητα, σε σκηνοθεσία Γιάννη Παπαδάκου. Σύμφωνα με το σενάριο, παρακολουθούμε εικόνες και αναμνήσεις ενός ζευγαριού, που μετά από χρόνια κοινής συμβίωσης, η γυναίκα προσπαθεί να ανασύρει στη μνήμη του αγαπημένου της συντρόφου στιγμές και μνήμες της ευτυχίας που μοιράστηκαν στο παρελθόν.
Με τον σκηνοθέτη του muisc video, Γιάννη Παπαδάκο
Την κινηματογραφική αισθητική του music video συμπληρώνουν ο Θοδωρής Μαραντίνης μαζί με την Κωνσταντίνα Κομμάταπου υποδύονται το νεαρό ζευγάρι, καθώς και οι Ευγενία Αποστόλου και Θανάσης Μάσχας στους αντίστοιχους ρόλους του ζευγαριού σε μεγαλύτερη ηλικία.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town