Σμαράγδα Καρύδη: Και η καραντίνα θέλει ρυθμό - Χορεύει κλακέτες στο σαλόνι της
Σε ρόλο παρτενέρ, ο σκύλος της Γιάννης με το κόκκαλο στο στόμα - Ο ίδιος πάντως δεν ανέβασε κάτι στον... δικό του λογαριασμό στο instagram, @yiannisofficial
Με ένα ασπρόμαυρο βίντεο που κοινοποίησε στο instagram, ηΣμαράγδα Καρύδη επιβεβαίωσε τη λατρεία της στα μιούζικαλ. Μέσα στο σαλόνι του σπιτιού της φαίνεται η ίδια να εξασκείται στις κλακέτες, χωρίς μουσική ωστόσο, αλλά παρέα με τον σκύλο της Γιάννη ο οποίος παίζει με το πλαστικό κόκκαλο πλάι της. Η ηθοποιός σχολίασε μάλιστα στην ανάρτησή της: «Εγώ παριστάνω ότι ξέρω κλακέτες που κι ο Γιαννης παριστάνει ότι το κόκκαλο του είναι αληθινό και ότι το βρήκε και μόνος του. Χρειάζεται πίστη και να έχεις το σωστό ύφος #κατοίκονπαραστάσεις #tapdance #τηςσυμφοράς #labradorable @yiannisofficial».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.