Το μήνυμα της παρουσιάστριας και το ευχαριστώ στον κόσμο μέσα από το Instagram της
Ιδιαίτερα δραστήρια στα social media είναι η Σία Κοσιώνηκαι της αρέσει συχνά με επικοινωνεί με τους διαδικτυακούς της φίλους. Μοιράζεται στιγμές είτε από την προσωπική της ζωή είτε από την επαγγελματική της.
Χθες βράδυ η παρουσιάστρια θέλησε να στείλει το δικό της μήνυμα για το διαφορετικό Πάσχα που διανύουμε λόγω του κορωνοϊού και έδειξε να είναι ιδιαίτερα αισιόδοξη για τις ημέρες που θα έρθουν.
Συγκεκριμένα, έγραψε στη λεζάντα της φωτογραφίας που δημοσίευσε: «Ξημέρωσε μια διαφορετική Μεγάλη Εβδομάδα. Φέτος μάς βρίσκει όλους αντιμέτωπους με έναν κοινό Γολγοθά. Θα τον ανέβουμε όμως και αυτόν. Και μετά θα αρχίσει η κατηφόρα. Έτσι είναι πάντα. Μέχρι τότε εδώ στον ΣΚΑΙ προετοιμαζόμαστε για ένα ακόμη δελτίο σε καιρούς σκληρούς. Αλλά η δική σας εμπιστοσύνη και αγάπη μάς δίνει κάθε μέρα δύναμη. Ένα ευχαριστώ είναι λίγο».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.