Το Καφέ της Χαράς: Ο Χάρης Ρώμας αποκάλυψε ότι πεθαίνει πρωταγωνιστής της σειράς
«Είναι ένα πρόσωπο το οποίο παίζει σημαντικό ρόλοστην ιστορία»
Το Καφέ της Χαράς βρίσκεται στον «πάγο» λόγω κορωνοϊού όμως ο Χάρης Ρώμας και η Άννα Χατζησοφιά δεν σταματούν να γράφουν.
«Η συμφωνία μας για το Καφέ της Χαράς είναι να κάνουμε πολλά επεισόδια. Το γράφουμε πολύ προσεκτικά κι εγώ και η Άννα Χατζησοφιά, με πολλή συζήτηση το κάθε επεισόδιο και το κάθε πρόσωπο που θα μπει» ανέφερε ο Χάρης Ρώμας στην εκπομπή «Ευτυχείτε».
Σε ερώτηση για το αν πεθαίνει κάποιος ήρωας της σειράς, ο γνωστός δημιουργός απάντησε: «Πρώτα απ’ όλα δεν θα γίνει άμεσα. Είναι ένα πρόσωπο -δεν θα σας πω αν είναι άντρας ή γυναίκα- το οποίο παίζει σημαντικό ρόλο στην ιστορία και αποφασίσαμε να το κάνουμε όταν φτάσει η στιγμή. Έχουμε πολλά επεισόδια μπροστά. Δεν πρέπει να φοβάται ένας δημιουργός να βάλει όλα όσα αντιπροσωπεύουν τη ζωή» αποκάλυψε ο Χάρης Ρώμας.
Όλα όσα πρέπει να κάνουμε για να παραμείνουμε ενυδατωμένοι και ασφαλείς όταν οι θερμοκρασίες είναι ιδιαίτερα αυξημένες – Η σημασία της ποιότητας του νερού.
Η δεύτερη κατά σειρά δράση του φετινού προγράμματος (2024) πραγματοποιήθηκε μεταξύ 21 και 24 Ιουνίου στη Σαντορίνη, συγκεντρώνοντας από ακτές και βυθούς το διόλου ευκαταφρόνητο μέγεθος των 306,5 κιλών απορριμμάτων.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.