MEGA: Ανάσταση με μια μοναδική συναυλία του Αντώνη Ρέμου
Η μεγάλη συναυλία που έδωσε στο στάδιο του Tae Kwon Do, θα προβληθεί αποκλειστικά για τους τηλεθεατές του Μεγάλου Καναλιού
Το βράδυ της Ανάστασης ο Αντώνης Ρέμος δίνει ραντεβού στο MEGA. Μια ξεχωριστή μουσική βραδιά από τη συναυλία του στο στάδιο του Tae Kwon Do, στα πλαίσια του «Live Experience Tour 2020».
Για δύο ώρες ο Αντώνης Ρέμος και τα ντουέτα του με τον Μάνο Πυροβολάκη, τη Μελίνα Ασλανίδου, τη Μαντώ και την Καίτη Γαρμπή θα μας κρατήσουν την καλύτερη συντροφιά με αγαπημένες μας μελωδίες και τραγούδια.
Ο Αντώνης Ρέμος αποκλειστικά στο MEGA το Μ. Σάββατο, αμέσως μετά την Ανάσταση, στις 00:20.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!