Με τα κομμωτήρια και τα μπαρμπέρικα να είναι κλειστά λόγω της πανδημίας του κορωνοϊού η Ιωάννα ανέλαβε χρέη κομμώτριας. Έτσι ο Θοδωρής Ζαγοράκης και ο γιος του έκατσαν στην καρέκλα και η Ιωάννα Λίλη τους κούρεψε.
«Φίλοι μου Καλημέρα-Χρόνια πολλά στους Εορτάζοντες σήμερα και στις Εορτάζουσες!!! Η καραντίνα θεωρώ, ότι έχει αναδείξει κρυφά ταλέντα- δεν πίστευα ότι το κατέχω- αλλά τα μαλλιά του Ζαγόρ και του Ζαγόρ junior είχαν μεγαλώσει πολύ. Μπορώ λοιπόν να πω ότι τα κατάφερα» έγραψε η Ιωάννα Λίλη.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town