Τόνια Σωτηροπούλου: Ε ναι, παιδιά έχω περπατήσει και εγώ για τον Ζαν Πολ Γκοτιέ
Η ηθοποιός δημοσίευσε throwback φωτογραφίες της στα Instagram Stories της, όπου περπατά σε επίδειξη μόδας του σχεδιαστή στη Βιέννη, φορώντας μια maxi μαύρη τουαλέτα
Πιο συγκεκριμένα, η Τόνια δημοσίευσε throwback φωτογραφίες της στα Instagram Stories της, όπου περπατά στο catwalk του καταξιωμένου σχεδιαστή μόδας στη Βιέννη, φορώντας μια maxi μαύρη τουαλέτα.
Με ύφος μοντέλου, η Τόνια Σωτηροπούλου ήταν πιο εντυπωσιακή από ποτέ! «Ε ναι παιδιά έχω περπατήσει και εγώ για τον Jean Paul Gaultier! Και εδώ με περισσότερο μπρίο, κέφι και νεύρα», έγραψε χαρακτηριστικά πάνω στα στιγμιότυπα.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.