Η Ελληνίδα πρωταθλήτρια ακούγεται στο βίντεο να λέει προς τον Καραλή ότι «αυτό δεν είναι live αλλά βίντεο που θα το ανεβάσω μετά το μετάλλιο, εντάξει;».
«Μακάρι, έλα να σε κάνω μια αγκαλιά γιατί έχω πεθάνει από το άγχος. Μακάρι να πάνε όλα καλά» ακούγεται να απαντά ο χάλκινος Ολυμπιονίκης στο υς αγώνες του Παρισιού στο επί κοντώ.
«Δεν είναι άγχος, είναι ενθουσιασμός» συνεχίζει τον διάλογο η Στεφανίδη με τον Μανόλο να λέει «το ελπίζω» για να πάρει την απάντηση «είμαι σίγουρη».
Δείτε το βίντεο
Κλείσιμο
"Δεν είναι λάιβ, είναι βίντεο και θα το ανεβάσω μετά το μετάλλιο εντάξει;;".