Κωνσταντοπούλου: Ο Μπιμπίλας θα κατέβει στις εκλογές με το κόμμα μου
Η επικεφαλής του «Πλεύση Ελευθερίας» παρακουλήθησε την παράσταση που πρωταγωνιστεί ο ηθοποιός και τόνισε ότι ο Σπύρος Μπιμπίλας στηρίζει σταθερά το κόμμα της
Την επίσημη πρεμιέρα της παράστασης που πρωταγωνιστεί οΣπύρος Μπιμπίλας παρακολούθησε η επικεφαλής του «Πλεύση Ελευθερίας» Ζωή Κωνσταντοπούλου.
«Ήρθαμε εδώ να παρακολουθήσουμε τον σύντροφο, είμαι πάντα σε όλες τις πρεμιέρες», είπε χαρακτηριστικά στις κάμερες, ενώ τόνισε ότι είναι «πιστό κοινό».
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cqeo2j8imvf5)
Η κύρια Κωνσταντοπούλου ανέφερε επίσης ότι ο πρόεδρος του ΣΕΗ στις επερχόμενες εκλογές θα είναι υποψήφιος με το κόμμα της, ενώ τόνισε ότι ο ηθοποιός στηρίζει σταθερά την «Πλεύση Ελευθερίας».