Οικογενειακή υπόθεση οι εκλογές σε εκλογικό τμήμα της Θεσσαλονίκης. Δικαστική αντιπρόσωπος, έχοντας την εμπειρία από τις προηγούμενες εκλογικές αναμετρήσεις, όπου δεν είχαν προσέλθει τα μέλη της εφορευτικής επιτροπής, αποφάσισε να επιστρατεύσει την οικογένειά της.
Έτσι η κυρία Γεωργιάδου, στο 164ο εκλογικό τμήμα της Θεσσαλονίκης, ζήτησε τη βοήθεια από το σύζυγό της, τον γιό της και τον ανιψιό της, όπου πήγαν μαζί της προκειμένου να τη βοηθήσουν.
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-ctlh56ymgln5)
Δείτε βίντεο:Τα περίεργα της κάλπης : Οι νεόνυμφοι, τα σκυλάκια και η…οικογενειακή δικαστική αντιπρόσωπος
Οδηγός εκλογών 2023: Πώς ψηφίζω - Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε για την ΝΕΑ εκλογική αναμέτρηση
Εκλογές 2023: Όλες οι ειδήσεις για την ΝΕΑ εκλογική αναμέτρηση, τον προεκλογικό αγώνα των κομμάτων, τις δημοσκοπήσεις, τα αποτελέσματα των εκλογών, τα exit polls.