Μέλος της εφορευτικής επιτροπής στο 1ο Γυμνάσιο της Κηφισιάς, στο οποίο άσκησε το εκλογικό του δικαίωμα, θυμήθηκε ο πρόεδρος της Νέας Δημοκρατίας Κυριάκος Μητσοτάκης.
Αφού είχε ψηφίσει και χαιρετούσε τα μέλη της εφορευτικής επιτροπής, είδε ένα νεαρό με τατουάζ.
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-ctlkyspusxeh)
Κλείσιμο
Από το διάλογο που είχαν φάνηκε ότι τον γνώριζε.
«Που είσαι ρε μεγάλε; Εδώ σε βάλανε; Πρόσθεσες τίποτα ή όχι;», τον ρώτησε για τα τατουάζ του ο πρόεδρος της Νέας Δημοκρατίας, με τον νεαρό να του απαντάει: «Πολλά!».
Οδηγός εκλογών 2023: Πώς ψηφίζω - Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε για την ΝΕΑ εκλογική αναμέτρηση
Εκλογές 2023: Όλες οι ειδήσεις για την ΝΕΑ εκλογική αναμέτρηση, τον προεκλογικό αγώνα των κομμάτων, τις δημοσκοπήσεις, τα αποτελέσματα των εκλογών, τα exit polls.