«Δεν θέλω να πάρω θέση για την ανάρτηση της κυρίας Ακρίτα γιατί πιστεύω ότι η ουσιαστική συζήτηση είναι τα Τέμπη και ο κ. Μητσοτάκης θέλει να αλλάξει την ατζέντα» είπε χαρακτηριστικά στο Action24 o Σωκράτης Φάμελλος.
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-d09fiic2tmrl)
Κλείσιμο
«Το μείζον πολιτικό ζήτημα είναι τα Τέμπη, εγώ δεν θέλω να παρεκτραπεί η συζήτηση από το ουσιαστικό» είπε, επίσης, ο πρόεδρος της ΚΟ του ΣΥΡΙΖΑ, ο οποίος, πάντως, υποστήριξε ότι «το χαρτί έπεσε και από τη μήνυση και την κίνηση του πρωθυπουργού».
Ο Σωκράτης Φάμελλος, τέλος, επανέλαβε την ανάρτηση Κασσελάκη ο οποίος το βράδυ της Δευτέρας μπέρδεψε την απόφαση του πρωθυπουργού να υπερασπιστεί τη σύζυγό του με τα... Τέμπη.