Καμίνης: Ευχαριστώ τη Φώφη Γεννηματά για τη μεγάλη τιμή
«Η ευθύνη που επωμίζομαι είναι μεγάλη» δήλωσε, σχολιάζοντας την είδηση ότι θα είναι επικεφαλής στο Επικρατείας του ΚΙΝΑΛ
«Ευχαριστώ την πρόεδρο Φώφη Γεννηματά για τη μεγάλη τιμή να με προτείνει για τη θέση του επικεφαλής του ψηφοδελτίου Επικρατείας του Κινήματος Αλλαγής στις εκλογές της 7ης Ιουλίου. Η ευθύνη που επωμίζομαι είναι μεγάλη. Θα δώσω όλες μου τις δυνάμεις για την ενίσχυση και διεύρυνση της δημοκρατικής προοδευτικής παράταξης, ώστε σύντομα να ξαναγίνει κυρίαρχη».