Στο δημοτικό στάδιο Ζωγράφου «Γρηγόρης Λαμπράκης» ο Λευτέρης Αυγενάκης
Το δημοτικό στάδιο «Γρηγόρης Λαμπράκης» θα επισκεφθεί την προσεχή Δευτέρα 25 Μαΐου ο Υφυπουργός Αθλητισμού, Λευτέρης Αυγενάκης
Ο κ. Αυγενάκης θα βρίσκεται στον χώρο του σταδίου προκειμένου να δει από κοντά τη λειτουργία της πρωτοποριακής εφαρμογής για την ηλεκτρονική εγγραφή των δρομέων, την οποία εφαρμόζει το Νομικό Πρόσωπο Πολιτισμού και Αθλητισμού του Δήμου Ζωγράφου.
Τον υφυπουργό Αθλητισμού θα υποδεχθεί ο Δήμαρχος Ζωγράφου Βασίλης Θώδας, μαζί με τον Πρόεδρο του ΝΠΔΔ Γιώργο Γιαννακόπουλο και τον Αντιπρόεδρο Δήμο Μπουλούκο. Το Νομικό Πρόσωπο Πολιτισμού και Αθλητισμού του Δήμου Ζωγράφου προσκαλεί τους εκπροσώπους του Τύπου να καλύψουν την παρουσίαση.
Μπορεί η Χανιώτισσα κολυμβήτρια να έχει το προνόμιο να καταρρίπτει τα ρεκόρ που η ίδια θέτει, όμως η αλήθεια είναι πως ποτέ δεν είχε φανταστεί τον εαυτό της να πρωταγωνιστεί στις μεγαλύτερες και τις πιο φωτογενείς αθλητικές διοργανώσεις.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.