Μια παρουσία-έκπληξη στο Δ.Σ της Σούπερ Λίγκας, όπου θα αναδειχθεί ο νέος πρόεδρος, αφού ο Γιάννης Αλαφούζοςέδωσε το παρών στο πλευρό του αντιπροέδρου της ΠΑΕ Παναθηναϊκός και υποψηφίου Λεωνίδα Μπουτσικάρης
Με αθλητικό μπλουζάκι και αξύριστο look, ο ιδιοκτήτης της ΠΑΕ Παναθηναϊκός, Γιάννης Αλαφούζος βρέθηκε στα γραφεία της Σούπερ Λίγκας για τις εκλογές του νέου προέδρου. Άλλωστε ο Παναθηναϊκός στηρίζει την υποψηφιότητα του Λεωνίδα Μπουτσικάρη, αντιπροέδρου της «πράσινης» ΠΑΕ και έτσι το αφεντικό του «τριφυλλιού» θέλησε να δείξει και εμπράκτως κάτι τέτοιο.
Αξίζει να τονιστεί ότι ο κ. Αλαφούζος βρέθηκε στο Δ.Σ της Λίγκας μετά από μια 5ετία .
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town