Super League 1: Επίσημα νέος πρόεδρος ο Λεωνίδας Μπουτσικάρης
Ο Λεωνίδας Μπουτσικάρης εκλέχτηκε νέος πρόεδρος της Super League για τη σεζόν 2020-21 με ψήφους 8-5
Όπως αναμένονταν ο Λεωνίδας Μπουτσικάρης είναι ο εκλεκτός της πλειοψηφίας των ομάδων τηςΣούπερ Λίγκας και ο νέος πρόεδρος του συνεταιρισμού, καθώς εκλέχθηκε με ψήφους 8-5 και με τον Αστέρα Τρίπολης να προτιμά το λευκό!
Την υποψηφιότητα του αντιπροέδρου του «τριφυλλιού» εκτός από τον Παναθηναϊκό(O Γιάννης Αλαφούζος μετά από 5 χρόνια βρέθηκε στη Λίγκα) στήριξαν ακόμη ο ΠΑΟΚ, η ΑΕΚ, ο ΟΦΗ, ο Παναιτωλικός, η Ξάνθη, η Λαμία και ο Βόλος. Από την άλλη ο Αλέξης Κούγιας πήρε τις ψήφους της ομάδας του, της ΑΕΛ αλλά και του Ολυμπιακού, του Άρη, του Πανιωνίου και του Ατρομήτου.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town