Λυσάνδρου: «Παραδίδουμε κάτι καλύτερο απ’ αυτό που παραλάβαμε - Καλή δύναμη στον Μπουτσικάρη»
Την πίστη ότι επί της θητείας του η Super League έκανε βήματα προόδου εξέφρασε ο Μηνάς Λυσάνδρου - Ο απερχόμενος πρόεδρος ευχήθηκε με θέρμη στον Λεωνίδα Μπουτσικάρη για την ανάληψη των καθηκόντων του
Ικανοποιημένος από τα πεπραγμένα στη θητεία του και βέβαιος ότι ο νέος πρόεδρος της Super Leagueθα τα καταφέρει εξίσου καλά εμφανίστηκε ο Μηνάς Λυσάνδρου.
«Θέλω να ευχηθώ καλή δύναμη και καλή τύχη στον νέο πρόεδρο. Είναι άξιος και είμαι βέβαιος ότι θα πετύχει πάρα πολλά», ανέφερε αρχικά ο απερχόμενος πρόεδρος της διοργανώτριας. Και συνέχισε:
«Όταν είχα εκλεγεί είχα πει ότι στόχος ήταν να τελειώσει ομαλά το πρωτάθλημα και μετά να γίνει ένα ακόμα καλύτερο, ώστε αυτό που θα παρέδιδα μαζί με τους συνεργάτες μου να καλύτερο από αυτό που παραλάβαμε.
Θέλω να πιστεύω ότι το καταφέραμε και η επόμενη μέρα θα είναι εξίσου καλή. Θέλω να ευχαριστήσω όλα τα στελέχη, όλες τις ΠΑΕ που με στήριξαν, άλλες λιγότερο, άλλες περισσότερο, τους δημοσιογράφους, τους φιλάθλους και τις ομάδες. Εύχομαι ξανά καλή τύχη και καλή δύναμη στο νέο πρόεδρο».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town