Έντονη διαμαρτυρία του Άρη για παρατηρητή που είναι οπαδός της ΑΕΚ - Τον άλλαξε η ΕΠΟ
Την αντίδραση του Άρη προκάλεσε ο ορισμός του Αλέξανδρου Σφήκα (ο οποίος είναι δηλωμένος οπαδός της ΑΕΚ) ως βοηθού παρατηρητή στη ρεβάνςΚυπέλλου - Τον αντικατέστησε η ΕΠΟ με συναίνεση και της «Ένωσης»
Έντονη διαμαρτυρία από την πλευρά του Άρη προκάλεσε ο ορισμός του Αλέξανδρου Σφήκα ως βοηθού παρατηρητή στη ρεβάνς Κυπέλλου με την ΑΕΚ.
Ο πρόεδρος της ΕΠΣ Καρδίτσας είναι δηλωμένος οπαδός της «Ένωσης» (σ.σ. στα social media δεν κρύβει εξάλλου τα αισθήματά του), κάτι που έφερε την αντίδραση των Θεσσαλονικέων.
Μετά το θέμα που δημιουργήθηκε λοιπόν και με την ΑΕΚ να δηλώνει ότι δεν έχει πρόβλημα ν’ αλλάξει ο συγκεκριμένος παρατηρητής, με απόφαση του Βαγγέλη Γραμμένου αντικαταστάθηκε.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town