Στην Αθήνα βρίσκεται ο Αϊτόρ Κανταλαπιέδρα που κατέφθασε για να ενισχύσει τον Παναθηναϊκό από τη νέα αγωνιστική περίοδο - Βάσει πρωτοκόλλου οι διαδικασίες, μπαίνει σε καραντίνα ο ποδοσφαιριστής
Ο Ισπανός εξτρέμ έμεινε ελεύθερος από τηνΤβέντε και έχει συμφωνήσει να φορέσει την πράσινη φανέλα για να βοηθήσει την ομάδα του Ντάνι Πογιάτος, ο οποίος θ' αναλάβει μόλις ολοκληρωθεί η συνεργασία του Γιώργου Δώνη με το «τριφύλλι».
Ο Αϊτόρ πάτησε ελληνικό έδαφος λίγο μετά τα μεσάνυχτα και λόγω της πανδημίας θα πρέπει να ισχύσει ειδικό πρωτόκολλο. Ο παίκτης μπήκε σε καραντίνα μέχρι να βγει το αποτέλεσμα του τεστ για κορωνοϊό.
Μόλις αυτό αποδειχθεί αρνητικό, τότε τις επόμενες ημέρες ο παίκτης θα περάσει από ιατρικές εξετάσεις, θα υπογράψει και εν συνεχεία θα κάνει δηλώσεις...
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.