Η αναμέτρηση (19/7, 20:00) του «δικεφάλου του Βορρά» κόντρα στους «κιτρινόμαυρους» θα μεταδοθεί από το PAOK TV, αλλά χωρίς συνδρομή έπειτα από απόφαση του Ιβάν Σαββίδη, που θέλησε να ευχαριστήσει τους φίλους της ομάδας για τη φετινή τους στήριξη.
Η ανακοίνωση του ΠΑΟΚ
Το αντίο σε μια περιπετειώδη σεζόν δωρεάν από το PAOK TV Για όλους εσάς που στηρίξατε την ομάδα με κάθε δυνατό τρόπο, δώσατε υπόσταση σε ένα πρωτοποριακό εγχείρημα όπως το PAOK TV, ως ένα ελάχιστο δείγμα ευγνωμοσύνης, η αυλαία της σεζόν θα προσφερθεί δωρεάν.
18.07.2020Το επόμενο ραντεβού μας να μας βρει πιο δυνατούς, πιο ενωμένους, με νέους στόχους και λιγότερα λάθη!Αυτή, άλλωστε, είναι και η τελευταία φορά που θα δείτε το PAOK TV στη συγκεκριμένη του μορφή.
Η ψηφιακή πλατφόρμα του ΠΑΟΚ αλλάζει, μεγαλώνει, εξελίσσεται και σύντομα θα είναι κοντά σας εντελώς ανανεωμένη.Μπορείτε να δείτε τον τελευταίο αγώνα ΠΑΟΚ-Άρης πατώντας εδώ.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.