Ο Αμερικανός γκαρντ,Τσαρλς Τζένκινς, προσγειώθηκε στον προορισμό του κι είναι έτοιμος για την προετοιμασία
Ένας ακόμη ξένος των «ερυθρόλευκων»έφτασε στην Αθήνα από τις ΗΠΑ. Ο Τσαρλς Τζένκινς ολοκλήρωσε το ταξίδι του με καθυστέρηση δύο ημερών λόγω κορωνοϊού (αναβλήθηκε η πτήση του).
Ο Αμερικανός στο μήνυμά που έστειλε ανέφερε πως «είμαι χαρούμενος που έφτασα στην Αθήνα κι εύχομαι οι οπαδοί μας να είναι ασφαλείς. Μακάρι να μπορέσουν να έρθουν στο γήπεδο και να μας υποστηρίξουν».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.