Δράμα: Ποδοσφαιριστής βρέθηκε θετικός στον κορωνοϊό - Το μήνυμα στα «αδέλφια συνωμοσιολόγους»
«Να προσέχετε όλοι γιατί εγώ δεν το έκανα» έγραψε ο Δημήτρης Κονταξής
Μήνυμα στα «αδέλφια συνωμοσιολόγους», όπως γράφει χαρακτηριστικά σε ανάρτησή του στο Instagram έστειλε ποδοσφαιριστής της ομάδας του Πανδραμαϊκού ανακοινώνοντας ότι προσβλήθηκε από κορωνοϊό.
«Να προσέχετε όλοι γιατί εγώ δεν το έκανα. Η υγεία είναι το παν» έγραψε ο Δημήτρης Κονταξής αναρτώντας μια φωτογραφία του μέσα από το νοσοκομείο.
Κάλεσε, δε, όλους να μην αντιμετωπίζει κανείς όσους νοσούν με κορωνοϊό ως λεπρούς γράφοντας πως «όλοι όσοι περνάνε ή πέρασαν από όλο αυτό αντιμετώπισαν μια γρίπη και όχι λέπρα».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.